Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2580069
12264
413
Flea Market
Szent Koronás és tengerész gombok fadobozban, cca. 18db 2577165
12265
413
Flea Market
Oroszlánfejes kopogtató/dísz, fa és fém, kopottas, d: 9 cm 2575524
12266
413
Flea Market
Fém hamutál, kocsmai jelenettel, jelzés nélkül, d:12cm
2575518
12267
413
Flea Market
Golfütő formájú sörnyitó, h:16cm
2575523
12268
413
Flea Market
Vadász bicska, fűrász, patron kihúzóval, agancs markolattal, kopott, jelzés nélkül, h:12cm
2574515
12269
413
Flea Market
Zománcozott réz doboz, jelzés nélkül, kopott, d:13cm 2575520
12270
413
Flea Market
Hordozható régi mikroszkóp, kopott, m:9cm 2574492
12271
413
Flea Market
Csont markolatú, ezüstözött alpakka merőkanálka, kopott, h:21cm 2574519
12272
413
Flea Market
2db réz csengő, kopott, m:13-14cm 2574478
12273
413
Flea Market
Retró fém iparművész doboz, fabetéttel, jelzés nélkül, kopott, 11,5x11,5x3,5cm 2480901
12274
413
36000
Flea Market
5 db buddhista miniatűr thangka vászonra festett kép, közte több felszentelt, sérülésekkel, 6,5x5,5 cm és 9,5x7,5 cm közötti méretben. (A hatkarú Mahakala a buddhizmus egyik Dharmapalája és Avalokitesvara megtestesülése, Mahakala - Chaturbhuja, Manjushri, Gyógyító Buddha, ) 2561863
12275
413
Flea Market
Angol pudrié, fém, matricás porcelán betéttel, jelzett, kopott, d:7,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF