Flohmarkt

Zahl der Lose: 566

Szent Koronás és tengerész gombok fadobozban, cca. 18db
12264.

Rufpreis:
5 000 HUF

Oroszlánfejes kopogtató/dísz, fa és fém, kopottas, d: 9 cm
12265.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fém hamutál, kocsmai jelenettel, jelzés nélkül, d:12cm
12266.

Rufpreis:
4 000 HUF

Golfütő formájú sörnyitó, h:16cm
12267.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vadász bicska, fűrász, patron kihúzóval, agancs markolattal, kopott, jelzés nélkül, h:12cm
12268.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zománcozott réz doboz, jelzés nélkül, kopott, d:13cm
12269.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hordozható régi mikroszkóp, kopott, m:9cm
12270.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csont markolatú, ezüstözött alpakka merőkanálka, kopott, h:21cm
12271.

Rufpreis:
3 000 HUF

2db réz csengő, kopott, m:13-14cm
12272.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Retró fém iparművész doboz, fabetéttel, jelzés nélkül, kopott, 11,5x11,5x3,5cm
12273.

Rufpreis:
2 800 HUF

5 db buddhista miniatűr thangka vászonra festett kép, közte több felszentelt, sérülésekkel, 6,5x5,5 cm és 9,5x7,5 cm közötti méretben. (A hatkarú Mahakala a buddhizmus egyik Dharmapalája és Avalokitesvara megtestesülése, Mahakala - Chaturbhuja, Manjushri, Gyógyító Buddha, )
12274.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Angol pudrié, fém, matricás porcelán betéttel, jelzett, kopott, d:7,5cm
12275.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF