Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575533
12372
413
Flea Market
Fém gyógyszertartó, kopott, d:6cm
2574518
12373
413
Flea Market
Fém pagoda, kopott, jelzés nélkül, m:7,5cm 2574522
12374
413
Flea Market
2db fém benzines kézmelegítő, kopott, egyik jelzett Zippo, 10x7cm 2574490
12375
413
Flea Market
Ezüstözött alpakka sodrony érmetartó, jelzés nélkül, kopott 8x5cm 2574505
12376
413
Flea Market
Csont vázácska, faragott keleti motívummal, kopott, m:6cm 2574489
12377
413
Flea Market
Régo bronz keresztény medál, sérült, kopott, akasztó nélkül, 6x5cm 2574491
12378
413
Flea Market
Réz kereszt korpusszal, jelzés nélkül, kopott, 9x4,5cm 2574497
12379
413
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, csont bross, korall karkötő, fém medál üveg foglalattal. kopott. 2574520
12380
413
Flea Market
7 db vadász gomb, szarvas motívummal, kopott, d:2,5cm 2574494
12381
413
Flea Market
Bronz Mária relief, jelzés nélkül, kopott, 6x5.5cm
2574488
12382
413
Flea Market
Régi réz övcsat, kopott, 6x8cm
2574495
12383
413
Flea Market
Kerámia gyöngysor, kopott, h:57cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF