Flohmarkt

Zahl der Lose: 566

Fém gyógyszertartó, kopott, d:6cm
12372.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fém pagoda, kopott, jelzés nélkül, m:7,5cm
12373.

Rufpreis:
2 000 HUF

2db fém benzines kézmelegítő, kopott, egyik jelzett Zippo, 10x7cm
12374.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüstözött alpakka sodrony érmetartó, jelzés nélkül, kopott 8x5cm
12375.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csont vázácska, faragott keleti motívummal, kopott, m:6cm
12376.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régo bronz keresztény medál, sérült, kopott, akasztó nélkül, 6x5cm
12377.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Réz kereszt korpusszal, jelzés nélkül, kopott, 9x4,5cm
12378.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes bizsu tétel, csont bross, korall karkötő, fém medál üveg foglalattal. kopott.
12379.

Rufpreis:
4 000 HUF

7 db vadász gomb, szarvas motívummal, kopott, d:2,5cm
12380.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bronz Mária relief, jelzés nélkül, kopott, 6x5.5cm
12381.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi réz övcsat, kopott, 6x8cm
12382.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kerámia gyöngysor, kopott, h:57cm
12383.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF