Flohmarkt

Zahl der Lose: 566

3db fém tétel, retró trébelt fém serleg, gólyát mintázó fém palack záró, Chrostofle sörnyitó, részben jelzett, kopott, m:6-27cm, d8cm
12008.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadászkürt, faragott szaru, működik, kopásokkal, h:39cm
12009.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tramontina jelzett vadásztőr csont markolattal. bőr tokkal, jelzett. 29 cm
12010.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes konyhai tétej, kopott, sérült, nyárs, hiteles italmérő, fánk formák, derelyevágó stb. 11db
12011.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi fadoboz kuccsal, zár működik, kopott, apró sérülések, 25x19x9,5cm
12012.

Rufpreis:
2 800 HUF

4db ón tálka, 3 darabban fajansz betét, kopott, jelzett, d:10-24cm
12013.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2db fém tál, 2db ón pohár, kopott, sérülésekkel, jelzés nélkül, d:19-21cm, m:7-11cm
12014.

Rufpreis:
3 000 HUF

4db réz konyhai tál, kopott, jelzés nélkül, h:14-22cm
12015.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db keleti faragott fali kép, sérült, 27x21cm
12016.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sokféle vegyes fém tárgy, retró és régi, (likőrös készlet, hamutál, gyertyatartó, váza stb.)
12017.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ón rokokó jelenetes falidísz, jelzett, kopott, d:19cm
12018.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borkínáló, fém és fa, kopott, h:40cm
12019.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF