Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2576039
12008
413
Flea Market
3db fém tétel, retró trébelt fém serleg, gólyát mintázó fém palack záró, Chrostofle sörnyitó, részben jelzett, kopott, m:6-27cm, d8cm 2575810
12009
413
Flea Market
Vadászkürt, faragott szaru, működik, kopásokkal, h:39cm 2575754
12010
413
Flea Market
Tramontina jelzett vadásztőr csont markolattal. bőr tokkal, jelzett. 29 cm 2575700
12011
413
Flea Market
Vegyes konyhai tétej, kopott, sérült, nyárs, hiteles italmérő, fánk formák, derelyevágó stb. 11db
2575693
12012
413
Flea Market
Régi fadoboz kuccsal, zár működik, kopott, apró sérülések, 25x19x9,5cm 2575697
12013
413
3800
Flea Market
4db ón tálka, 3 darabban fajansz betét, kopott, jelzett, d:10-24cm
2575698
12014
413
Flea Market
2db fém tál, 2db ón pohár, kopott, sérülésekkel, jelzés nélkül, d:19-21cm, m:7-11cm
2575699
12015
413
Flea Market
4db réz konyhai tál, kopott, jelzés nélkül, h:14-22cm 2575706
12016
413
Flea Market
2 db keleti faragott fali kép, sérült, 27x21cm
2575679
12017
413
30000
Flea Market
Sokféle vegyes fém tárgy, retró és régi, (likőrös készlet, hamutál, gyertyatartó, váza stb.)
2575517
12018
413
Flea Market
Ón rokokó jelenetes falidísz, jelzett, kopott, d:19cm
2575512
12019
413
Flea Market
Borkínáló, fém és fa, kopott, h:40cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF