Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2443499
11912
413
Flea Market
Ovális tükör plasztikus arany-ezüst színű virágos fa keretben, kis hiánnyal, 33,5×29 cm
2553071
11913
413
Flea Market
Diakép vetítő, Meyer-Optic , hálózati kábellel, eredeti hordtáskájában, nincs kipróbálva. 2553037
11914
413
Flea Market
Vegyes Matrjoska babák. Festett, fa. Kopott. 7 - 17 cm
2558399
11915
413
Flea Market
Bronz asztali lámpa ernyővel, m:27cm 2558784
11916
413
Flea Market
Agyag Hadsereg katonái és ló, Qin Shi Huang Di (Kr.e. 259 - 210) kínai császár mauzóleumából. Kicsinyített másolat (Replika) szobor, dobozban, kopott, öntött kerámia.
2513161
11917
413
Flea Market
Stowasser Budapest-Warschov-Verona fuvola, 3 részes, fém és bakelit, kisebb kopásnyomokkal, eredeti tokjában, tok méret: 43,5x9x5 cm 2513106
11918
413
Flea Market
8 db vegyes CD-ROM (informatika feladatgyűjtemény, önfejlesztés, újságmellékletek, stb.), közte egy hajlékonylemez (Floppy) 2585188
11919
413
Flea Market
Szecessziós,fűszer kínáló. Fém, üveg betéttel. Lepattanással. 10x11 cm 2585187
11920
413
Flea Market
Herendi kis rózsás edényke. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 4 cm, m: 3,7 cm 2585184
11921
413
Flea Market
Íróasztali, üveg írószertartó, réz képkerettel. 17x12x11 cm Kis sérülésekkel.
2585181
11922
413
Flea Market
Bagoly könyvön. Faragott fa dísz, kopásokkal. 15x18 cm 2585179
11923
413
Flea Market
Réz keretes kínáló tálca, üveg lappal. 34x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF