Flohmarkt

Zahl der Lose: 566

11912.

Rufpreis:
10 000 HUF

Diakép vetítő, Meyer-Optic , hálózati kábellel, eredeti hordtáskájában, nincs kipróbálva.
11913.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes Matrjoska babák. Festett, fa. Kopott. 7 - 17 cm
11914.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bronz asztali lámpa ernyővel, m:27cm
11915.

Rufpreis:
3 000 HUF

Agyag Hadsereg katonái és ló, Qin Shi Huang Di (Kr.e. 259 - 210) kínai császár mauzóleumából. Kicsinyített másolat (Replika) szobor, dobozban, kopott, öntött kerámia.
11916.

Rufpreis:
5 000 HUF

Stowasser Budapest-Warschov-Verona fuvola, 3 részes, fém és bakelit, kisebb kopásnyomokkal, eredeti tokjában, tok méret: 43,5x9x5 cm
11917.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

8 db vegyes CD-ROM (informatika feladatgyűjtemény, önfejlesztés, újságmellékletek, stb.), közte egy hajlékonylemez (Floppy)
11918.

Rufpreis:
800 HUF

Szecessziós,fűszer kínáló. Fém, üveg betéttel. Lepattanással. 10x11 cm
11919.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi kis rózsás edényke. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 4 cm, m: 3,7 cm
11920.

Rufpreis:
2 000 HUF

Íróasztali, üveg írószertartó, réz képkerettel. 17x12x11 cm Kis sérülésekkel.
11921.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bagoly könyvön. Faragott fa dísz, kopásokkal. 15x18 cm
11922.

Rufpreis:
3 000 HUF

Réz keretes kínáló tálca, üveg lappal. 34x22 cm
11923.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF