Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575511
12020
413
Flea Market
Barométer, márványra applikálva, kopott, h:27cm
2575509
12021
413
Flea Market
Unipress retró alumínium elektromos kávéfőző, kopott, működik, m:32cm
2575486
12022
413
Flea Market
Johnnie Walker tálca, tükör, fa, kopott, 27x20cm
2575484
12023
413
Flea Market
Csepkő falikép, búcsú jelenetes, fakeretben, jelzés nélkül, 10x13cm 2575483
12024
413
Flea Market
Burago Mercedes autómodell, sérülésekkel, h:25cm
2575476
12025
413
Flea Market
Retró réz díszváza, jelzés nélkül, kopásokkal, m:35cm
2575475
12026
413
Flea Market
Keleti dísztőr, kopott, h:34cm
2575468
12027
413
Flea Market
WMF kraklé üveg, acél fedős shaker, etikettel jelzett, hibátlan, m:19 cm
2575467
12028
413
Flea Market
Kínai fadoboz, réz rátéttel, jáde berakással, 13x10x8cm 2575465
12029
413
Flea Market
Legfinomabb Pörkölt Kávé pléh doboz, kopott, sérült, m:18cm
2575464
12030
413
Flea Market
Szecessziós karton doboz, kopott, 17x17cm
2575463
12031
413
Flea Market
Német fém kínáló, jelzett: bakelit fogó alatt, kopott, d:25cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF