Drucksachen Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2584406
14728
413
Printed Materials
cca 1970-1980 14 db újság (Ez a divat, Nők Lapja, Film-színház-muzsika) 2577037
14729
413
Printed Materials
1971 Haraszti Miklós: A mechanikus növekedési szemlélet, gépelt kézirat
2577116
14730
413
2200
Printed Materials
cca 1972-1979 5 db egykori budapesti vendéglő, presszó, bár étlapja, itallapja (Lúdláb vendéglő, EMKE Espresso, Joli Drink Bár, stb.) 2577614
14731
413
Printed Materials
1973 Dr. Rédl Rezső és Dr. Róth Gyula emléklapok dombornyomott réz plakettel
2578685
14732
413
Printed Materials
1973-1974 Úszósport két évfolyama (1973 1-12.; 1974 1-12.) két egészvászon-kötésbe kötve, jó állapotban. 2580881
14734
413
Printed Materials
1975.IX.30. Bp., FTC-Brno, az FTC 1000. nemzetközi mérkőzése, emléklap, sokszorosított aláírásokkal, foltos + belépőjegy
2527980
14735
413
Printed Materials
1975 VI. Autóbusz szakértők tanácskozása, programm. Bp., 1975, MTESZ Gépipari Tudományos Egyesület. 19 p. Készült 300 példányban. Belső használatra! Kiadói tűzött papírkötés, tollas és ceruzás jelőlésekkel. + Tájékoztató levél a résztvevő számára, 1 sokszorosított oldal, hajtásnyommal.
1708399
14736
413
Printed Materials
1975 Ludas Matyi Évkönyve. Kiadói papírkötésben.
2577911
14737
413
Printed Materials
1976 Őszi vásár. Bp., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, kopott, kissé foltos borítóval.
2574669
14738
413
Printed Materials
1976-1977 Magyar Államvasutak egységes nemzetközi díjszabás személyek és poggyász közvetlen fuvarozására, TCV IV/2. füzet, nylon-kötésben + 2., 3., 4., 5. sz. pótlék, helyenként sérült lapokkal
2573818
14739
413
Printed Materials
cca 1977 Berliner-TT-Bahnen vasútmodell-katalógus, színes képekkel illusztrált, német és magyar nyelven, sérült, ragasztott borítóval
2578703
14740
413
Printed Materials
1977-1986 Magyar ügetőverseny statisztikák 1977 (46. sz.), 1979 (48 sz.),1980 (50. sz.), 1981 (56. sz.), 1986. Bp., Magyar Lóverseny Vállalat. Vászon-kötésekben és papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF