Drucksachen

Zahl der Lose: 338

cca 1970-1980 14 db újság (Ez a divat, Nők Lapja, Film-színház-muzsika)
14728.

Rufpreis:
1 000 HUF

1971 Haraszti Miklós: A mechanikus növekedési szemlélet, gépelt kézirat
14729.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1972-1979 5 db egykori budapesti vendéglő, presszó, bár étlapja, itallapja (Lúdláb vendéglő, EMKE Espresso, Joli Drink Bár, stb.)
14730.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1973 Dr. Rédl Rezső és Dr. Róth Gyula emléklapok dombornyomott réz plakettel
14731.

Rufpreis:
1 400 HUF

1973-1974 Úszósport két évfolyama (1973 1-12.; 1974 1-12.) két egészvászon-kötésbe kötve, jó állapotban.
14732.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1975.IX.30. Bp., FTC-Brno, az FTC 1000. nemzetközi mérkőzése, emléklap, sokszorosított aláírásokkal, foltos + belépőjegy
14734.

Rufpreis:
1 200 HUF

1975 VI. Autóbusz szakértők tanácskozása, programm. Bp., 1975, MTESZ Gépipari Tudományos Egyesület. 19 p. Készült 300 példányban. Belső használatra! Kiadói tűzött papírkötés, tollas és ceruzás jelőlésekkel. + Tájékoztató levél a résztvevő számára, 1 sokszorosított oldal, hajtásnyommal.
14735.

Rufpreis:
1 000 HUF

1975 Ludas Matyi Évkönyve. Kiadói papírkötésben.
14736.

Rufpreis:
1 000 HUF

1976 Őszi vásár. Bp., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, kopott, kissé foltos borítóval.
14737.

Rufpreis:
1 800 HUF

1976-1977 Magyar Államvasutak egységes nemzetközi díjszabás személyek és poggyász közvetlen fuvarozására, TCV IV/2. füzet, nylon-kötésben + 2., 3., 4., 5. sz. pótlék, helyenként sérült lapokkal
14738.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1977 Berliner-TT-Bahnen vasútmodell-katalógus, színes képekkel illusztrált, német és magyar nyelven, sérült, ragasztott borítóval
14739.

Rufpreis:
1 000 HUF

1977-1986 Magyar ügetőverseny statisztikák 1977 (46. sz.), 1979 (48 sz.),1980 (50. sz.), 1981 (56. sz.), 1986. Bp., Magyar Lóverseny Vállalat. Vászon-kötésekben és papírkötésben.
14740.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF