Drucksachen Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2417791
14777
413
Printed Materials
1996-1998 Märklin modellvasút katalógus. Neuheiten 1996. Das C-Gleis.; Neuheiten 1998. Göppingen, 2009, Märklin, 95; 95 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. + Märklin Dampfolk-Service. Wartung Pflege Reparatur. Märklin Spur HO. Göppingen,én., Märklin, 15 p. Kiadói papírkötés.
2417765
14778
413
Printed Materials
1998 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1998/1999 DI. Göppingen, 1998, Märklin, 526 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben.
2417745
14779
413
Printed Materials
1999 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1999/2000 DI. Göppingen, 1999, Märklin, 472 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben.
2523499
14780
413
Printed Materials
cca 2000 I. Ferenc magyar király koronázása és eskütétele Budán, 1792-ben. Régi metszet után készült modern nyomat, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 26×39 cm
2414006
14781
413
Printed Materials
cca 2000 Fenyvesi Márta (1956-): Tollforgató. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Hátoldalán a művésznő címkéjével. 12x8 cm
2511685
14782
413
4600
Printed Materials
cca 2000 Molnár C. Pál után: Lóverseny. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton, Lap széle kissé foltos és gyűrött. 28x24 cm
2518749
14783
413
900
Printed Materials
cca 2000 Rodosz 12 db régi metszet másolatát tartalmazó mappa
2579038
14784
413
Printed Materials
cca 2000 Dürer után: Innsbruck, 1495. Modern nyomat, papír. Üvegezett műanyag keretben. 10,5x15,5 cm
2574739
14785
413
Printed Materials
cca 2000. Bottoms up (erotikus nyomat). Felületi kopásokkal. Fa keretben, 55,5×40,5 cm
2448241
14786
413
Printed Materials
2002 Magyar királyokat ábrázoló falinaptár, 33x43 cm + Azonosítatlan királyokat, híres személyeket, eseményeket...stb ábrázoló falinaptár, január és a címlap hiányzik, 42x29 cm
2538481
14787
413
Printed Materials
2005 A Nemzetközi Atomenergia Ügynökség köszönö levele munkatársának a Nobel Békedíj elnyerése alkalmából üvegezett keretben 21x30 cm
2517866
14788
413
Printed Materials
2005-2006 MMV és MMVI. hn., Szaru és Pata. Kiadói papírkötés. 2005 és 2006-ös naptárak, rajtuk régi képeslapok fekete-fehér reprodukcióival.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF