Drucksachen

Zahl der Lose: 338

1996-1998 Märklin modellvasút katalógus. Neuheiten 1996. Das C-Gleis.; Neuheiten 1998. Göppingen, 2009, Märklin, 95; 95 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben. + Märklin Dampfolk-Service. Wartung Pflege Reparatur. Märklin Spur HO. Göppingen,én., Märklin, 15 p. Kiadói papírkötés.
14777.

Rufpreis:
3 000 HUF

1998 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1998/1999 DI. Göppingen, 1998, Märklin, 526 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben.
14778.

Rufpreis:
3 000 HUF

1999 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1999/2000 DI. Göppingen, 1999, Märklin, 472 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben.
14779.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 2000 I. Ferenc magyar király koronázása és eskütétele Budán, 1792-ben. Régi metszet után készült modern nyomat, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 26×39 cm
14780.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 2000 Fenyvesi Márta (1956-): Tollforgató. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Hátoldalán a művésznő címkéjével. 12x8 cm
14781.

Rufpreis:
800 HUF

cca 2000 Molnár C. Pál után: Lóverseny. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton, Lap széle kissé foltos és gyűrött. 28x24 cm
14782.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 2000 Rodosz 12 db régi metszet másolatát tartalmazó mappa
14783.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 2000 Dürer után: Innsbruck, 1495. Modern nyomat, papír. Üvegezett műanyag keretben. 10,5x15,5 cm
14784.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 2000. Bottoms up (erotikus nyomat). Felületi kopásokkal. Fa keretben, 55,5×40,5 cm
14785.

Rufpreis:
3 000 HUF

2002 Magyar királyokat ábrázoló falinaptár, 33x43 cm + Azonosítatlan királyokat, híres személyeket, eseményeket...stb ábrázoló falinaptár, január és a címlap hiányzik, 42x29 cm
14786.

Rufpreis:
1 000 HUF

2005 A Nemzetközi Atomenergia Ügynökség köszönö levele munkatársának a Nobel Békedíj elnyerése alkalmából üvegezett keretben 21x30 cm
14787.

Rufpreis:
1 400 HUF

2005-2006 MMV és MMVI. hn., Szaru és Pata. Kiadói papírkötés. 2005 és 2006-ös naptárak, rajtuk régi képeslapok fekete-fehér reprodukcióival.
14788.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF