Drucksachen Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2483924
14741
413
Printed Materials
cca 1980 A Bélyeggyűjtés szórakoztat c. füzet 2552848
14742
413
Printed Materials
cca 1980 össz. 6 db Képcsarnok üdvözlőlap, ofszet, egyik Fejér Csaba (1936-2002) munkájának reprodukciójával. Részben kissé foltos, különböző méretben
2552863
14743
413
Printed Materials
cca 1980 Reich Károly (1922-1988) munkájának ofszet reprodukciójával illusztrált Képcsarnok újévi üdvözlőlap, 10x20 cm
2441198
14744
413
Printed Materials
cca 1980 Amerika a világűrben. Az 1970-es évek, 12 sztl. lev. + 1 t. 2578474
14745
413
Printed Materials
cca 1980-1990 Művészi aktok, 8 db matrica, Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 11x8,5 cm
2584139
14746
413
Printed Materials
cca 1980-1990 Motoros női aktok, 6 db matrica, Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 11x8,5 cm és 8,5x5,5 cm 2584131
14747
413
Printed Materials
cca 1980-1990 6 db női akt matrica, Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 11x8,5 cm
2542981
14748
413
Printed Materials
cca 1980-2000 Jelzés nélkül: Vadászat. Nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 19x26 cm.
2542985
14749
413
Printed Materials
cca 1980-2000 Jelzés nélkül: Rókavadászat. Nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 24x30 cm.
2538610
14750
413
Printed Materials
cca 1980-2000: Rókavadászat. Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 32x61 cm
2538532
14751
413
Printed Materials
cca 1980-2000: Rókavadászat. Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 41x61 cm
2538656
14752
413
Printed Materials
cca 1980-2000: Rókavadászat, 3. kép. Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 32x61 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF