Szepes Gyula (1902-1992): Lány portré 1979. Olaj, vászon, jelzett 73,5... https://www.darabanth.com/de/413-Fernauktion/413.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szepes-Gyula-1902-1992-Lany-portre-1979-Olaj-vaszon-jelzett-73-5C39750-cm~II2522180
2522180
10376
413
Beschreibung: Szepes Gyula (1902-1992): Lány portré 1979. Olaj, vászon, jelzett 73,5×50 cm
: pelikán_kristóf