Georg Horn: Das Buch von der Königin Luise. Berlin, 1885, G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung. 4. kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas illsuztrációval. Illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel, helyenként foltos lapokkal.