https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 75

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
DN "Március 15." zománcfestett Br jelvény T:2
1
32080.

DN "Március 15." zománcfestett Br jelvény T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
DN "Május 1" szegfű mintás festett bronz jelvény (24x12mm)T:2
1
32081.

DN "Május 1" szegfű mintás festett bronz jelvény (24x12mm)T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
1
32082.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehszlovákia 1934. "VIII. Nemzetközi Pszichotechnikai Kongresszus, Prága" jobboldalán sorszámozott ("231") Br jelvény csehszlovák nemzeti szalaggal ellátva T:2 Czechoslovakia 1934. "VIII. Congrés International de Psychotechnique Praha" Br badge numbered on the right ("231"), with Czechoslovak national ribbon C:XF
1
32083.

Csehszlovákia 1934. "VIII. Nemzetközi Pszichotechnikai Kongresszus, Prága" jobboldalán sorszámozott ("231") Br jelvény csehszlovák nemzeti szalaggal ellátva T:2 Czechoslovakia 1934. "VIII. Congrés International de Psychotechnique Praha" Br badge numbered on the right ("231"), with Czechoslovak national ribbon C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország 1954. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" aranyozott kitüntetés szalaggal, "Mle G. Kernberger 1954" gravírozással + DN "Ipari társadalmi kitüntetés" 2xklf fém kitüntetés, "M. J. Schvab" gravírozással, hozzá 2db szalaggal T:1-,2 France 1954. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security G. Kernberger 1954" gilt decoration with ribbon + ND "La société industrielle de l'est a M. J. Schvab" 2xdiff medallion with two ribbons C:AU,XF
1
32084.

Franciaország 1954. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" aranyozott kitüntetés szalaggal, "Mle G. Kernberger 1954" gravírozással + DN "Ipari társadalmi kitüntetés" 2xklf fém kitüntetés, "M. J. Schvab" gravírozással, hozzá 2db szalaggal T:1-,2 France 1954. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security G. Kernberger 1954" gilt decoration with ribbon + ND "La société industrielle de l'est a M. J. Schvab" 2xdiff medallion with two ribbons C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehszlovákia ~1960-1980. 56db vegyes fém kitűző, közte zománcozott és műgyantás darabok T:1--2- Czechoslovakia ~1960-1980. 56pcs of mixed metal pins, with enamelled and synthetic resined C:AU-VF
1
32085.

Csehszlovákia ~1960-1980. 56db vegyes fém kitűző, közte zománcozott és műgyantás darabok T:1--2- Czechoslovakia ~1960-1980. 56pcs of mixed metal pins, with enamelled and synthetic resined C:AU-VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
NDK 1965. "1165-1965 - Lipcsei Őszi Vásár 1965 - NDK" zománcozott fém jelvény T:2 GDR 1965. "1165-1965 - Leipziger Herbstmesse 1965 - DDR" enamelled metal badge C:XF
1
32086.

NDK 1965. "1165-1965 - Lipcsei Őszi Vásár 1965 - NDK" zománcozott fém jelvény T:2 GDR 1965. "1165-1965 - Leipziger Herbstmesse 1965 - DDR" enamelled metal badge C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Osztrák-Magyar Monarchia / Csehország történelmi tartomány 1902. "Tetschen-i Éneknap" ezüstözött fém kitűző (52x25mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy / Bohemia 1902. "Sängertag Tetschen (Singing Day in Děčín)" silvered metal badge (52x25mm) C:XF,VF
1
32087.

Osztrák-Magyar Monarchia / Csehország történelmi tartomány 1902. "Tetschen-i Éneknap" ezüstözött fém kitűző (52x25mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy / Bohemia 1902. "Sängertag Tetschen (Singing Day in Děčín)" silvered metal badge (52x25mm) C:XF,VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Románia 1971. "A Román Kommunista Párt 50. évfordulója 1921-1971" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval + 1974. "A felszabadulás 30 éves évfordulója" kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Romania 1971. "50th Anniversary of the Romanian Communist Party" gold plated enamelled decoration with ribbon and service ribbon + 1974. "For the 30th Anniversary of the Liberation" decoration on ribbon C:AU,XF
1
32088.

Románia 1971. "A Román Kommunista Párt 50. évfordulója 1921-1971" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval + 1974. "A felszabadulás 30 éves évfordulója" kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Romania 1971. "50th Anniversary of the Romanian Communist Party" gold plated enamelled decoration with ribbon and service ribbon + 1974. "For the 30th Anniversary of the Liberation" decoration on ribbon C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Románia DN "SRSC" zománcozott fém jelvény (15x17mm) T:2 Romania ND "SRSC" enamelled metal badge (15x17mm) C:XF
1
32089.

Románia DN "SRSC" zománcozott fém jelvény (15x17mm) T:2 Romania ND "SRSC" enamelled metal badge (15x17mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Románia DN "Arad - Alma Mater" zománcozott aranyozott jelvény (2x) (30mm) T:2 Romania ND "Arad - Alma Mater" enamelled, gilt badge (2x) (30mm) C:XF
1
32090.

Románia DN "Arad - Alma Mater" zománcozott aranyozott jelvény (2x) (30mm) T:2 Romania ND "Arad - Alma Mater" enamelled, gilt badge (2x) (30mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
1
32091.

Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse