Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
Csehszlovákia 1934. "VIII. Nemzetközi Pszichotechnikai Kongresszus, Prága" jobboldalán sorszámozott ("231") Br jelvény csehszlovák nemzeti szalaggal ellátva T:2 Czechoslovakia 1934. "VIII. Congrés International de Psychotechnique Praha" Br badge numbered on the right ("231"), with Czechoslovak national ribbon C:XF
Franciaország 1954. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" aranyozott kitüntetés szalaggal, "Mle G. Kernberger 1954" gravírozással + DN "Ipari társadalmi kitüntetés" 2xklf fém kitüntetés, "M. J. Schvab" gravírozással, hozzá 2db szalaggal T:1-,2 France 1954. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security G. Kernberger 1954" gilt decoration with ribbon + ND "La société industrielle de l'est a M. J. Schvab" 2xdiff medallion with two ribbons C:AU,XF
Csehszlovákia ~1960-1980. 56db vegyes fém kitűző, közte zománcozott és műgyantás darabok T:1--2- Czechoslovakia ~1960-1980. 56pcs of mixed metal pins, with enamelled and synthetic resined C:AU-VF
Osztrák-Magyar Monarchia / Csehország történelmi tartomány 1902. "Tetschen-i Éneknap" ezüstözött fém kitűző (52x25mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy / Bohemia 1902. "Sängertag Tetschen (Singing Day in Děčín)" silvered metal badge (52x25mm) C:XF,VF
Románia 1971. "A Román Kommunista Párt 50. évfordulója 1921-1971" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval + 1974. "A felszabadulás 30 éves évfordulója" kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Romania 1971. "50th Anniversary of the Romanian Communist Party" gold plated enamelled decoration with ribbon and service ribbon + 1974. "For the 30th Anniversary of the Liberation" decoration on ribbon C:AU,XF
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.