Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 75

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Munkásőrség" zománcozott jelvény, mindegyik eredeti tokban T:1-,2
32056.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1967. "Szocialista Hazáért Érdemrend" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel eredeti tokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1- helyenként kis karc a zománcon NMK 711, 712.
32057.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon eredeti tokban + 1985. "Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon díszdobozban T:2 a zománcozás kopott, az egyik megviselt dobozban NMK 712, 601.
32058.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-80. 88 db vegyes külföldi és magyar kitűző, köztük: Ibusz, Leipziger stb, dekoratív macis dobozban
32059.

Rufpreis:
6 000 HUF

~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban (2x) az egyik igazolással T:2 kis patina
32060.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
32061.

Rufpreis:
2 000 HUF

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration without ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715.
32062.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok" kitűző T:2
32063.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, "Állami Pénzverő Budapest" műanyag tasakban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1  Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715.
32064.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

~1980. "Közlekedési Dolgozók Szakszervezete" zománcozott fém jelvény (25mm) T:1-,2
32065.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz szalagsáv miniatűr (17mm) T:1-  Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" service ribbon miniature (17mm) C:AU
32066.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1989. Cu cserkészkalap jelvény (28x23,5mm) T:1-
32067.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF