Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2567933
32056
412
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Munkásőrség" zománcozott jelvény, mindegyik eredeti tokban T:1-,2
2568092
32057
412
3200
Numismatik
1967. "Szocialista Hazáért Érdemrend" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel eredeti tokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1- helyenként kis karc a zománcon NMK 711, 712. 2568264
32058
412
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon eredeti tokban + 1985. "Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon díszdobozban T:2 a zománcozás kopott, az egyik megviselt dobozban NMK 712, 601. 2571631
32059
412
Numismatik
~1970-80. 88 db vegyes külföldi és magyar kitűző, köztük: Ibusz, Leipziger stb, dekoratív macis dobozban 2567791
32060
412
Numismatik
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban (2x) az egyik igazolással T:2 kis patina 2237662
32061
412
Numismatik
1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
2565528
32062
412
Numismatik
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration without ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715. 2426122
32063
412
500
Numismatik
1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok" kitűző T:2
2520648
32064
412
Numismatik
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, "Állami Pénzverő Budapest" műanyag tasakban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715. 2427571
32065
412
500
Numismatik
~1980. "Közlekedési Dolgozók Szakszervezete" zománcozott fém jelvény (25mm) T:1-,2 2557331
32066
412
Numismatik
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz szalagsáv miniatűr (17mm) T:1- Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" service ribbon miniature (17mm) C:AU 2535251
32067
412
Numismatik
~1989. Cu cserkészkalap jelvény (28x23,5mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF