https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 75

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1999. Műgyantás kutyás fém jelvény "M. BASTIN" gyártói jelzéssel (40x32mm) T:2 1999. Metal dog badge with makers mark "M. BASTIN" (40x32mm) C:XF
1
32068.

1999. Műgyantás kutyás fém jelvény "M. BASTIN" gyártói jelzéssel (40x32mm) T:2 1999. Metal dog badge with makers mark "M. BASTIN" (40x32mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3xklf magyar címeres fém kitűző T:1,1-
1
32069.

3xklf magyar címeres fém kitűző T:1,1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
9xklf magyar jelvénytétel, közte "RÖLTEX", "KONSUMEX", "Petőfi", "Iparcikk Kisker. V. Törzsgárda" T:1-2
1
32070.

9xklf magyar jelvénytétel, közte "RÖLTEX", "KONSUMEX", "Petőfi", "Iparcikk Kisker. V. Törzsgárda" T:1-2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
9
 
Vegyes 10db-os magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, főleg törzsgárda jelvények T:1-,2
1
32071.

Vegyes 10db-os magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, főleg törzsgárda jelvények T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
11db vegyes magyar, külföldi jelvény és kitűző, közte "Véradásért" (4xklf), "Érdemes munkáért" stb zománcozott fém kitűzők T:2
1
32072.

11db vegyes magyar, külföldi jelvény és kitűző, közte "Véradásért" (4xklf), "Érdemes munkáért" stb zománcozott fém kitűzők T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
13db vegyes, főleg szocialista (Kiváló Dolgozó, Szocialista Brigád) kitüntetés, nagyrészt miniatűrrel, tokokkal, viselési igazolványokkal, szakszervezeti tagsági könyvekkel közte 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül, közte egy II. osztályú Tiszti Szolgálati Jel Br kitüntetés hamisítványa T:2-3
1
32073.

13db vegyes, főleg szocialista (Kiváló Dolgozó, Szocialista Brigád) kitüntetés, nagyrészt miniatűrrel, tokokkal, viselési igazolványokkal, szakszervezeti tagsági könyvekkel közte 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül, közte egy II. osztályú Tiszti Szolgálati Jel Br kitüntetés hamisítványa T:2-3

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14db-os vegyes, főleg magyar pedagógus jelvény és kitüntetés tétel, közte "25 éve a XX. ker. pedagógusa",T:1-,2
1
32074.

14db-os vegyes, főleg magyar pedagógus jelvény és kitüntetés tétel, közte "25 éve a XX. ker. pedagógusa",T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
17db-os vegyes magyar és külföldi, szocialista jelvény, emlékérem, közte "Önkéntes rendőr" zománcozott fém jelvény, "MHSZ Honvédelemért" zománcozott fém jelvény T:2,2-
1
32075.

17db-os vegyes magyar és külföldi, szocialista jelvény, emlékérem, közte "Önkéntes rendőr" zománcozott fém jelvény, "MHSZ Honvédelemért" zománcozott fém jelvény T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
23db-os vegyes magyar és külföldi, főleg szocialista jelvény tétel, közte 1958. "Kulturális Hét Szolnok" aranyozott, zománcfestett fém jelvény , "Sport Club M-Ciuc" zománcozott, aranyozott fém jelvény T:vegyes
1
32076.

23db-os vegyes magyar és külföldi, főleg szocialista jelvény tétel, közte 1958. "Kulturális Hét Szolnok" aranyozott, zománcfestett fém jelvény , "Sport Club M-Ciuc" zománcozott, aranyozott fém jelvény T:vegyes

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "Magyar honfoglalás és államalapítás 1 -ik évfordulójára - 896.aug.20. / Honalapító őseink emlékére" Al medál mellszalagon. Szign.: BÁJ191? (34mm) T:1-,2
1
32077.

DN "Magyar honfoglalás és államalapítás 1 -ik évfordulójára - 896.aug.20. / Honalapító őseink emlékére" Al medál mellszalagon. Szign.: BÁJ191? (34mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Több száz darabos "Demokratikus Ifjúsági Világszövetség" és "Béke, barátság.." témájú jelvény és kitűző, üvegezett fakeretben. A jelvények között a magyar darabok mellett sok külföldi tagszervezet jelvénye is megtalálható. A legtöbb kitűzőn megjelenő téma a béke és a nukleáris fegyverek elleni tüntetés. A jelvények jelentős része szép állapotú, a fakeret borítása sérült. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2,2- /  Collection of several hundred ,,World Federation of Democratic Youth" and "Peace, Friendship..." themed badges and pins in a large wooden frame. Beside the Hungarian pieces there are many badges from other member organizations. Most of the pins are about  world peace and the anti-nuclear war movement. Most of the badges are in nice condition, the felt covering the frame is damaged. Worth seeing! C:AU,XF,VF
1
32078.

Több száz darabos "Demokratikus Ifjúsági Világszövetség" és "Béke, barátság.." témájú jelvény és kitűző, üvegezett fakeretben. A jelvények között a magyar darabok mellett sok külföldi tagszervezet jelvénye is megtalálható. A legtöbb kitűzőn megjelenő téma a béke és a nukleáris fegyverek elleni tüntetés. A jelvények jelentős része szép állapotú, a fakeret borítása sérült. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2,2- / Collection of several hundred ,,World Federation of Democratic Youth" and "Peace, Friendship..." themed badges and pins in a large wooden frame. Beside the Hungarian pieces there are many badges from other member organizations. Most of the pins are about world peace and the anti-nuclear war movement. Most of the badges are in nice condition, the felt covering the frame is damaged. Worth seeing! C:AU,XF,VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "Hit, remény, szeretet" fém vallási jelvény T:1-
1
32079.

DN "Hit, remény, szeretet" fém vallási jelvény T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse