Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1480-1765. Renaissance-barok-rokokó. Bp., 1924, Pantheon. 255 p. Számos szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Die goldene Pforte zu Freiberg. 48 Bildtafeln. Mit einem Geleitwort von - Herbert Küas. Insel Bücherei Nr. 179. Leipzig, 1943, Insel-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötésben.
Magyar Balettek. M. Kir. Operaház. Szerk.: Oláh Gusztáv, Szántó Ferenc. Vajda M. Pál felvételeivel. Bp., é.n., Officina. Fekete-fehér fotókkal, színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, viseltes állapotban.