Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 223

Kortárs magyar szobrászok és éremművek. hn., én., nyn. Kiadói papírkötésben.
16695.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kallos Pál Az áttetszőség mestere. Kihajtható kiállítási leporelló é.n.
16696.

Rufpreis:
1 200 HUF

16697.

Rufpreis:
1 200 HUF

16698.

Rufpreis:
800 HUF

1988 Cigány művészek tárlata 88. kiállítási katalógus, hozzá 4 db nagy méretű fotó 24x18 cm + újságcikk az eseményről
16699.

Rufpreis:
1 600 HUF

1906-1909 Tavaszi kiállítás, 3 db füzet, viseltes, egyik széteső állapotban
16700.

Rufpreis:
2 000 HUF

16701.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1480-1765. Renaissance-barok-rokokó. Bp., 1924, Pantheon. 255 p. Számos szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
16702.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói vászon-kötés
16703.

Rufpreis:
1 200 HUF

Miklós Pál: Csi Paj-Si 1862-1957. A Művészet Kiskönyvtára XXXIII. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés papírborítóban.
16704.

Rufpreis:
1 000 HUF

Die goldene Pforte zu Freiberg. 48 Bildtafeln. Mit einem Geleitwort von - Herbert Küas. Insel Bücherei Nr. 179. Leipzig, 1943, Insel-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötésben.
16705.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Balettek. M. Kir. Operaház. Szerk.: Oláh Gusztáv, Szántó Ferenc. Vajda M. Pál felvételeivel. Bp., é.n., Officina. Fekete-fehér fotókkal, színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, viseltes állapotban.
16706.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF