Fényképtár I. Berekméri Zoltán. Collection of Photography I. Zoltán Berekméri. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1995, Magyar Fotóművészek Szövetsége/Pelikán Kiadó. Számos fekete-fehér fotóval. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Szentiványi Árpád: Visszapillantás. Válogatás fél évszázad munkáiból. Kaposvár, 1996, szerzői magánkiadás. Számos fekete-fehér fotóval. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó lapon gyűrődésekkel. Megjelent 500 példányban.
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt és dátumozott. Bp., 1957, Nemzeti Szalon. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval.
Manga János: Egy dunántúli faragó pásztor. Magyar Népművészet. XVI. Bp., 1954., Művelt Nép, 32 p.+ XXIV (fekete-fehér képtáblák) t. Csikós Tóth András szövegközti rajzaival. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Szakadozott védőborítóval, néhány helyen foltos borítóval.
Csáki Róbert. Katalógus. Faludy Anikó előszavával. Hn., 1996., nyn. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Angol, német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.