Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 337

Siemers Ilona: Wass-Kor. (szül. gr. czegei Wass). Ford.: Szabó T. Ádám, Gulyás Irén. Marosvásárhely,1999,Mentor. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17633.

Rufpreis:
1 400 HUF

17634.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vatai László: Az isten szörnyetege. (Ady lírája.) Washington, 1977., Occidental Press. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17635.

Rufpreis:
1 800 HUF

17636.

Rufpreis:
800 HUF

Mi a magyar? Szerk.: Szekfű Gyula. (Bp., 1992), Helikon. Reprint! Kiadói aranyozott műbőr-kötés, műanyag védőborítóban, jó állapotban.
17637.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gábor György: Gondolatok könyve. Bp., 1962., Magvető. Az arcképeket az egykorú eredetiek nyomán Würtz Ádám, az iniciálékat és a záródíszeket Gáll Gyula rajzolta. Kiadói kissé kopott egészbőr-kötés.
17638.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csányi Vilmos-Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Anatómiája, élettana, viselkedése és kultúrökológiája. Makovecz Benjámin rajzaival. Bp., 2000, Helikon. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17639.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vértes Marcell: Varieté. Bp., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17640.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db Agatha Christie: Balhüvelykem bizsereg, Úti célja ismeretlen, Rejtély az Antillákon, Az alibi. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17641.

Rufpreis:
1 200 HUF

Markovits Radion: Szibériai garnizon. Cluj-Kolozsvár, 1927, Lapkiadó Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17642.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tóth Árpád összes versei, versfordításai és novellái. 1967, Magyar Helikon. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17643.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Kéri Edit színésznő (1926-) számára dedikált vegyes könyvtétel, 4 db. Kiss Géza: Szanatórium a völgyben és más történetek. Kronosz Könyvek 3. Bp, 1996, Littera Nova. Papírkötésben. Megjelent 1000 példányban. + Vajda Gábor: Visszaidegenedés. Polemikus írások. Bp, 2000, Püski. Papírkötésben. + Havasok csöndjén túl. Versek és prózai írások. Bp, 2005, Accordia. Kiss Géza által dedikált példány. + Borzák Tibor: Szembeszélő. Borzák Tibor: Szembeszélő. Kecskemét, 2010, BT-Press Bt. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
17644.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF