Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2523769
17633
412
Siemers Ilona: Wass-Kor. (szül. gr. czegei Wass). Ford.: Szabó T. Ádám, Gulyás Irén. Marosvásárhely,1999,Mentor. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2434112
17634
412
2533236
17635
412
Vatai László: Az isten szörnyetege. (Ady lírája.) Washington, 1977., Occidental Press. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
2493078
17636
412
Jávorszky Béla Szilárd: Nagy sziget könyv. 10 év hév. H.n., 2002, CrossRoads Records. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kissé tűrődött fóliázással. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2549740
17637
412
Mi a magyar? Szerk.: Szekfű Gyula. (Bp., 1992), Helikon. Reprint! Kiadói aranyozott műbőr-kötés, műanyag védőborítóban, jó állapotban. 2567100
17638
412
Gábor György: Gondolatok könyve. Bp., 1962., Magvető. Az arcképeket az egykorú eredetiek nyomán Würtz Ádám, az iniciálékat és a záródíszeket Gáll Gyula rajzolta. Kiadói kissé kopott egészbőr-kötés.
2566723
17639
412
Csányi Vilmos-Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Anatómiája, élettana, viselkedése és kultúrökológiája. Makovecz Benjámin rajzaival. Bp., 2000, Helikon. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
2568049
17640
412
Vértes Marcell: Varieté. Bp., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2572885
17641
412
4 db Agatha Christie: Balhüvelykem bizsereg, Úti célja ismeretlen, Rejtély az Antillákon, Az alibi. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
2566648
17642
412
Markovits Radion: Szibériai garnizon. Cluj-Kolozsvár, 1927, Lapkiadó Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 2571743
17643
412
Tóth Árpád összes versei, versfordításai és novellái. 1967, Magyar Helikon. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 2429502
17644
412
Kéri Edit színésznő (1926-) számára dedikált vegyes könyvtétel, 4 db. Kiss Géza: Szanatórium a völgyben és más történetek. Kronosz Könyvek 3. Bp, 1996, Littera Nova. Papírkötésben. Megjelent 1000 példányban. + Vajda Gábor: Visszaidegenedés. Polemikus írások. Bp, 2000, Püski. Papírkötésben. + Havasok csöndjén túl. Versek és prózai írások. Bp, 2005, Accordia. Kiss Géza által dedikált példány. + Borzák Tibor: Szembeszélő. Borzák Tibor: Szembeszélő. Kecskemét, 2010, BT-Press Bt. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF