https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 337
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2446270
17609
412
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Florence L. Barclay: Az esti dal. (The rosary). Pogány Kázmér fordítása. Bp, é.n., Szent István Társulat. X. kiadás. Weszely Norbert rajzaival illusztrálva. Kopott egészvászon kötésben, megviselt borítóval és meglazult kötéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2548773
17610
412
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza: Kátsa. Bp., Bíró Miklós Nyomdai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, foltos kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1864429
17611
412
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A párizsi hóráskönyv. Bp., 1985, Helikon. Facsimile kiadás, a kísérőtanulmány hiányzik.. Velúrkötésben, papír védőborítóval, vetemedett lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2508088
17612
412
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX. századra. Bp., 1940, Cserépfalvi. Későbbi nyl kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2508089
17613
412
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosutányi István: Kézvonalak - Embersorsok. Bp., 1988, Szépirodalmi. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2431158
17614
412
0
900
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
2 db Saturnus könyvecske: Dömjén Miklós: Megváltó vágyak; Andai Ernő: Nyári kaland. Bp., én., Saturnus. Kiadói papírkötés. 1947485
17615
412
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Láttam a Napot. Erdős Krisztina, Kuminetz Géza és Somlai Péter válogatott versei. Veszprém, 1994. Dedikált! Papírkötésben, jó állapotban. + Baranyi Ferenc: Összes szerelmes versei.1957-1991. Bp., 1991, Mixtus Kft. Dedikált! Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1855561
17616
412
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kanizsa József: Naszályi pillanatok. Bp., 2014, szerzői. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1184057
17617
412
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mányoki Endre (szerk.): Veszprém. Antológia 1981. Veszprém Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, enyhén kopott állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2552191
17618
412
0
4600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Francois Rabelais: Pantagrueli vidámságok könyve. Faludy György fordítása. Bp., 1948. Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2434125
17619
412
0
4600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Luis Vélez de Guevara: A sánta ördög. Szegő István fordítását átdolgozta: Benyhe János. Kondor Béla 10 db rézkarcával. Bp., 1962, Európa, 129+3 p+10 t. Kiadói egészvászon-kötés,megsárgult és kissé koszos papír védőborítóval, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2552208
17620
412
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gróf Széchényi István gondolatainak gyűjteménye. Válogatta és az utószót: Környei Attila. Bp.,1991, IKVA. Kiadói velúr-kötés, néhány lap jobb alsó sarkában kissé foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse