Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 337

17609.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gárdonyi Géza: Kátsa. Bp., Bíró Miklós Nyomdai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, foltos kötés, kopottas állapotban.
17610.

Rufpreis:
2 000 HUF

17611.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX. századra. Bp., 1940, Cserépfalvi. Későbbi nyl kötésben
17612.

Rufpreis:
1 800 HUF

17613.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Saturnus könyvecske:  Dömjén Miklós: Megváltó vágyak; Andai Ernő: Nyári kaland. Bp., én., Saturnus. Kiadói papírkötés.
17614.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17615.

Rufpreis:
1 200 HUF

17616.

Rufpreis:
1 200 HUF

17617.

Rufpreis:
800 HUF

17618.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

17619.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

17620.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF