Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 337

17585.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tanulmányok. Nyugat Könyvtár első kiadású műveket tartalmazó kolligátum: Babits Mihály: Két kritika; Bródy Sándor: Lárvák; Hatvany Lajos: Gyulai Pál estéje; Radó Sámuel: A politikai Robinson; Ernest Renan: Az akropoliszi ima; Zsidó faj, zsidó vallás; Henriette néném. Bp., 1911, Athenaeum-Nyugat (Világosság-ny.). Kiadói vaknyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17586.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyar elbeszélők. Nyugat Könyvtár első kiadású műveket tartalmazó kolligátum: Ambrus Zoltán: Ifjuság; Krúdy Gyula: Esti út; Laczkó Géza: A porosz levél; Madame de Rothe halála; Móricz Zsigmond: Tragédia; Szép Ernő: Kucséber-kosár; Szomory Dezső: Lőrinc emléke; Tersánszky Józsi Jenő: A tavasz napja sütötte... Bp., é.n., Athenaeum-Nyugat (Világosság-ny.). Kiadói vaknyomott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap és az első címlap kijár.
17587.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nádai Pál: Asszonyi pompa. Bp., 1926, Világirodalom (Globus-ny.), 154+5 p. Dankó Ödön rajzaival illusztrálva. Aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel és borítóval. Megjelent 1000 példányban.
17588.

Rufpreis:
3 000 HUF

17589.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lányi Viktor et al.: Szerelmes antológia. Bp., 1943, Kompasz Könyvkiadó, 306 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött kartonált papírkötés, sérült gerinccel és borítóval.
17590.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tótisz András: Csodazokni, Wágner úr és a többiek. Bp., 1984, Sportpropaganda Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17591.

Rufpreis:
800 HUF

Vedres András: Szellemforrás. Géniuszok a huszadik században. Gál Lehel rajzaival. H.n., 2000, Terc, 65+65 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Magyar és angol nyelven. Kiadói ezüstözött selyemkötés, jó állapotban, kissé kopott kiadói dísztokban.
17592.

Rufpreis:
800 HUF

17593.

Rufpreis:
800 HUF

17594.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

17595.

Rufpreis:
1 600 HUF

17596.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF