1994 Czigány György (1931-) Erkel-, Liszt- és József Attila-díjas író, költő kézzel írt levele Rába György költőnek, melyben gratulál neki új könyvéhez, s megköszöni, hogy húsz éve Rába segítette bírálatával benne a "költőt életben maradni" + boríték
Fodor András Kossuth-díjas költő levele Lévay Erzsébetnek és Köpeczi Boócz István bélyegtervező, festőművész levelezőlapja Szász Faragó Sándor festőművésznek
Siposs Antal (1839-1923) zongoraművész autográf levele Gerlóczy Károlynak Budapest főpolgármesterének halálára, felesége részére. Siposs zeneakadémiája levélpapírján és borítékkal.
Dr. Csekey Sándor: A magyar ref. egyház története. I. rész. A reformáció kora (1517-1604). Kiadta: A Budapesti Ref. Theológia Kurzustára, 108 p. Gépelt jegyzet, félvászon-kötésben, sérült, nagyrészt szétvált fűzéssel.