1905 Bp., Graenzenstein Béla (1847-1913) országgyűlési képviselő, bánya- és kohómérnök, valóságos belső titkos tanácsos, államtitkárnak tíz évi államtitkári működése alkalmából adományozott album, benne a pénzügyminisztérium tisztikarának aláírásával (Báró Andreánszky István, Wenzel Gusztáv, dr. Exner Kornél, báró Perényi Péter, Gerlóczy Gyula, stb.), kézzel írt és illusztrált album, dombornyomott bőr kötésben, aranyozott lapszélek, kötésen sérülésekkel, egyébként jó állapotban
1912 Zenta városi és tanyai h. é. keskeny vágányú vasút, 1912. Hossz-szelvény, Variáns hosszszelvények és jellemző-keresztszelvények és Helyszínrajz. Kézzel rajzolt, jegyzetelt szelvényekkel, helyszínrajzokkal. Foltos összeköthető vászon mappában, és széteső félvászon mappákban, a helyszínrajz feltehetőleg nem teljes, foltosak.
1924 Klebersberg Kunó vallás és közoktatásügyi miniszter aláírása hivatalos levélen kismarty Lechner Jenő építésznek, melyben értesíti, hogy iparművészeti kiállítás dicsérő oklevelét nyerte el.