10732.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi kert. Akvarell, ceruza, tus, papír. Üvegezettm kissé sérült fa keretben. 21x15 cm