10731.
Beendet 411. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Felhős táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22,5x38 cm