Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 138

Vonattal a Föld körül. Felfedező körút a világ 30 legszebb vasútvonalán. Bp., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15086.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Kiszely István: A föld népei 1. Európa népei. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
15087.

Rufpreis:
1 000 HUF

15088.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Pál-Czeglédi Zsolt: Csodálatos Magyarország. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15089.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Üzenet Erdélyből. A III. évezred. Szerk: Gubcsi Lajos. Köpeczi Béla bevezetőjével. Művészeti szerkesztő: Szántó Tibor. Képszerkesztő: Korniss Péter. Bp., 2000, GL-4 Pénzügyi Tanácsadó Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, a borítón fém plasztikával, aláhúzásokkal. Számozott, 394. számú példány.
15090.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Gyergyó-Szent-Miklós Pilanatok. Szerk.: Madaras Csaba. Bp., én., Nemere-Print. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15091.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Orosháza története. Szerk.: Nagy Gyula. Orosháza, 1965., Orosháza Város Tanácsa VB., 967+1 p.+106+1 (fekete-fehér képtáblák) t.+3 (táblázatok) t. + 2 (kétoldalas térkép-mellékletek) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1750 példányban. +  Orosháza néprajza. Szerk.: Nagy Gyula. Orosháza, 1965., Orosháza Város Tanácsa VB.,783+1+1 p.+71 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1750 példányban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló számlával.
15092.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

1912-1918 Az Esztergomi Szentbenedekrendi Kath. Főgimnázium értesítői az 1911-1912/1912-1913/1913-1914/1914-1915/1915-1916/1916-1917/197-1918. Közzéteszi Molnár Szulpic. Győr-Esztergom,1912-1918, Győregyházmegyei Alap-Laiszky János. Néhány fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, néhány gerincen kis szakadással.
15093.

Rufpreis:
1 600 HUF

Volt egyszer... Bartók+... Miskolci Nemzetközi Operafesztivál. 2001-2011. Miskolc, 2012., Lézerpont. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15094.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Buza Péter: Pest-budai történetek. Rendhagyó városnéző séta, Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.
15095.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mánfai György-Pap Norbert: Az Atlantikum világa. Pécs,2004,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15096.

Rufpreis:
1 800 HUF

15097.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF