Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2374350
15073
411
Books: Travelling, Local History
2441180
15074
411
2443776
15075
411
2414875
15076
411
Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. H.n. 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
2218486
15077
411
2280369
15078
411
2527344
15079
411
Németek Budapesten. Szerk.: Hambuch Vendel. Bp., 1998, Fővárosi Német Kisebbségi Önkormányzat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincnél sérült borítóval. Melléklettel. (Rédey Judit: Németek a főváros vendéglátásában és kereskedelmében. Bp., 1998, Német Kultúregyesület, 19 p. Tűzött papírkötés.) 2541158
15080
411
Jászberény története a kezdetektől a reformkorig. Szerk.: Pethő László. Jászberény, 2014., Jászsági Évkönyv Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2535799
15081
411
Looking at Paris. Paris, 1973, Hachette. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírkötés. 2562440
15082
411
Lőwy-Demeter-Asztalos: Kőbe zárt Kolozsvár. Emléktáblák, feliratok, címerek. Kolozsvár, 1996. NIS kiadó. Kiadói papírkötésben 321p. + 3 t 2552728
15083
411
Berettyóújfalu története. Szerk.: Varga Gyula. Berettyóújfalu, 1981., Berettyóújfalui Városi Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
2525616
15084
411
1956 A Soproni szemle 4 db száma + Soproni Kalendárium Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF