Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 138

15073.

Rufpreis:
1 800 HUF

15074.

Rufpreis:
1 000 HUF

15075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. H.n. 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
15076.

Rufpreis:
1 000 HUF

15077.

Rufpreis:
2 400 HUF

15078.

Rufpreis:
800 HUF

Németek Budapesten. Szerk.: Hambuch Vendel. Bp., 1998, Fővárosi Német Kisebbségi Önkormányzat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincnél sérült borítóval. Melléklettel. (Rédey Judit: Németek a főváros vendéglátásában és kereskedelmében. Bp., 1998, Német Kultúregyesület, 19 p. Tűzött papírkötés.)
15079.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jászberény története a kezdetektől a reformkorig. Szerk.: Pethő László. Jászberény, 2014., Jászsági Évkönyv Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15080.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Looking at Paris. Paris, 1973, Hachette. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírkötés.
15081.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lőwy-Demeter-Asztalos: Kőbe zárt Kolozsvár. Emléktáblák, feliratok, címerek. Kolozsvár, 1996. NIS kiadó. Kiadói papírkötésben 321p. + 3 t
15082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berettyóújfalu története. Szerk.: Varga Gyula. Berettyóújfalu, 1981., Berettyóújfalui Városi Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15083.

Rufpreis:
1 200 HUF

1956 A Soproni szemle 4 db száma + Soproni Kalendárium
15084.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF