Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 138

15024.

Rufpreis:
2 000 HUF

15025.

Rufpreis:
1 200 HUF

15026.

Rufpreis:
1 000 HUF

MIhályi Ernő: A középkor műemlékei Sopronban 34 képpel. Sopron, 1914. Röttig Gusztáv. 60p.
15028.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kugler Alajos: A soproni színészet története. Sopron, 1909, magánkiadás (Petőfi nyomda). 46 p. Kiadói papírkötésben.
15029.

Rufpreis:
3 000 HUF

15030.

Rufpreis:
2 400 HUF

15031.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barna Gábor: Néphit és népszokások a Hortobágy vidékén. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15032.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az Erdélyi Múzeum-Egyesület Brasovban (Brassó) 1934. augusztus 25-26. napjain, a tizenharmadik vándorgyűlés keretében tartott orvoskongresszusának emlékkönyve. Szerk.: Veress Ferenc, Koleszár László. Cluj/Kolozsvár, 1935., Erdélyi Múzeum-Egyesület, 106+1 p.+4 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
15033.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tekes Sándorné Zsebők Nelli: Ez volt a múlt. Pestszentlőrinc 1944. november - 1945. július. A II. világháború áldozatai Pestszentlőrinc-Pestszentimre. Örökségünk sorozat II. köt. Bp., 2005., Budapest XVIII. Kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata - Budapest XVIII. Kerületi Pedagógiai Intézet és Helytörténeti Gyűjtemény. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Pándy Tamás: Pestszentimre önállósági küzdelme a XX. században. Örögségünk sorozat II. köt. Bp., 2005., Budapest XVIII. Kerületi Pedagógiai Intézet és Helytörténeti Gyűjtemény. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15034.

Rufpreis:
2 000 HUF

15035.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1920-1940 Vegyes utazási prospektus, 3 db:   Deutsche Verkehrsbücher Der Rhein und seine Seitentäler. Berlin, én.,Reichsbahnzentrale für den Deutschen Reiseverkehr, 104 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. 16. Auflage. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.;   Der Mitelrhein. Ein Blick über das Land uns seine Kultur in Vergangenheit und Gegenwart. Hrsg von der Reichsbahndirektion Mains. Mit einem Einführungswort von Universitätsprofessor Dr. Paul Clement. Main,én.,Verlag der Reichsbahndirektion Mainz, 114 p. + 2 (térkép-mellékletek) t. V. Verbesserte Ausgabe. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik. (Mit 54 Illustrationen.) Gesäuse und Erzberggebiet. Mit Benützung amtlicher Daten bearbeitet von Hans Biendl und Ludwig Sinek. Bundesbahn-Führer Für Reise und Touristik Band 4. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag, 96 p. + 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt, részben hiányos gerinccel.;
15036.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF