Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD

Beschreibung:

1978. "Népstadion Budapest NB. II. Bajnokság 1978. I." aranyozott Br plakett sérült, eredeti tokban. Ebben az idényben az NB II-es bajnokságot Salgótarjáni TC (SBTC) nyerte. (120x122mm) T:1-

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf