31267.
Beendet 408. Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
1978. "Népstadion Budapest NB. II. Bajnokság 1978. I." aranyozott Br plakett sérült, eredeti tokban. Ebben az idényben az NB II-es bajnokságot Salgótarjáni TC (SBTC) nyerte. (120x122mm) T:1-