Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2498091
31224
408
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond / Kinizsy" Br sport emlékérem (2xklf)(40mm,33mm) + Ezüstözött Br lövész díjérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (40mm) T:2- 2491527
31225
408
Numismatik
2524864
31226
408
Numismatik
2530782
31227
408
Numismatik
Klaudinyi László (1904-1984) 1939. "Postás Sportegyesület 1899-1939" Br emlékérem hátoldalán "WALTHER E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel illetve ráragasztott filcanyaggal (60mm) T:1- 2525132
31228
408
Numismatik
Magdányi Antal (1902-) 1957. "Műegyetemi Athletikai és Football Club 1897-1957" bronzozott fém emlékérem eredeti tokban (64,5mm) T:1- patina
2457597
31229
408
Numismatik
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. "Hadsereg Sportérem / Hds. Síverseny 1937, összetett II. korcsop. IV." Br díjplakett, eredeti tokban (66x46mm) T:1- Hungary "Army Sports Medallion / Army Sports Competition 1937 - Skiing" Br military sports plaque in original case. Sign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) C:AU
2530893
31230
408
Numismatik
Maugsch Gyula (1882-1945) 1931. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye - 1931 Rákospalota buzogány célbadobás I." kétoldalas, ezüstözött Br díjérem füllel (40mm) T:2 ph. 2485488
31231
408
Numismatik
Papp László (1947-) 1992. "Olympiafila '92 Budapest" vörösréz vívósport emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat 2489576
31232
408
11000
Numismatik
2489984
31233
408
11000
Numismatik
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (13,28g/0.800/33mm) T:1- / Hungary ~1900. "Ép ész edzett testben él" hallmarked Ag sports commemorative medallion, with "SGA" maker's mark (13,28g/0.800/33mm) C:AU 2489932
31234
408
11000
Numismatik
~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" és "FN" gyártói jelzésekkel (28,88g/41,5mm) T:2 / Hungary ~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" hallmarked Ag sports medallion with "SGA" and "FN" makers' mark (28,88g/41,5mm) C:XF 2522559
31235
408
Numismatik
~1900. "Vármegyei Testnevelési Felügyelőség - Eger" egyoldalas Br érem füllel (40mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF