Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 66

~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja" Br díjérem (36mm) T:2
31248.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1930. "Királyi Magyar Automobil Club" Br emlékérem (65mm) T:2 kis patina
31249.

Rufpreis:
1 200 HUF

1930. "C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája)" jelzett Ag labdarúgás sport emlékérem, "FM" gyártói jelzéssel (44,69g/0.800/51,5mm) T:1-,2 hátlapon felületi karc / Hungary 1930. "C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája)" hallmarked Ag footbal sports commemorative medallion, with "FM" maker's mark (44,69g/0.800/51,5mm) C:AU,XF
31250.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1932. Labdarúgó sport, jelzett Ag emlékérem, hátlapon "V. P. Ö.E. Deák-serleg 1932. I." gravírozással (18,70g/0.800/36,5mm) T:1-,2 / Hungary 1932. Football sports hallmarked Ag commemorative medallion with "V. P. Ö. E. Deák-serleg 1932. I." engraving (18,70g/0.800/36,5mm) C:AU,XF
31251.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

31252.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1933. Tenisz sport díjérem, hátoldalon gravírozva "LÉVA BAJNOKSÁGA 1933. NŐI EGYES III. DÍJ", füllel (38mm) T:1-,2
31253.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1934. "1934 évi turadij" Br díjplakett (62x45mm) T:2
31254.

Rufpreis:
1 200 HUF

1934. "Magyar Országos - Torna Szövetség - Tornász Világbajnoskág Budapest 1934" jelzett Ag sport emlékérem. Szign.: Damkó János / Exner Károly (34,69g/0.800/45mm) T:1- / Hungary 1934. "Magyar Országos - Torna Szövetség - Tornász Világbajnoskág Budapest 1934" hallmarked Ag sports commemorative medallion. Sign.: Damkó Jáno / Exner Károly (34,69g/0.800/45mm) C:AU
31255.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1934. "Riley Motorclub - Pesti Hírlap - Rally to Balatonföldvár on 21th May 1934 Hungary" egyoldalas bronz motorsport járműjelvény(?), "WALTER E BP" gyártói jelzéssel, kétoldalt rögzítésre szolgáló lyukakkal (65x40mm) T:1-
31256.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1937. "Drogista FC - DISE 1912-1937" zománcozott Br gomblyukjelvény (15x14,5mm) Z:2
31257.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1940. "Genius Budapestia" zománcozott Br lemezjelvény T:1
31258.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1940. "Műegyetemi Repülős Egyesület" zománcozott fém jelvény T:1
31259.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF