1905. "Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905" jelzett Ag torna sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (15,79g/0.800/34mm) T:1- / Hungary 1905. "Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905" hallmarked Ag Gymnastics commemorative medallion with "SGA" maker's mark (15,79g/0.800/34mm) C:AU