10733.
Beendet 408. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22×30 cm