10732.
Beendet 408. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Jelzés nélkül: Fehér ruhás hölgy. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban sérült fa keretben. 24×17 cm