Foto Zahl der Lose: 383
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2525394
13400
408
Photo
cca 1900-1910 Helsingborg, svéd leporelló album 12 db fotóval, díszes, aranyozott vászonkötésben, 17x11 cm 2529324
13401
408
Photo
cca 1890-1900 Hamburg, leporelló 12 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, Max Priester Photograph., díszes egészvászon-kötésben, hiánytalan, jó állapotban, 16,5x10,5 cm 2480310
13402
408
Photo
Róma nevezetességeit bemutató színes diák, 60 db, eredeti csomagolásában
2523729
13403
408
Photo
cca 1880 Rajecfürdő, 12 db keményhátú fénykép, 16×23 cm 2467157
13404
408
Photo
cca 1890 Sächschisch-Böhmische Scweiz. 12 keményhátú fotót tartalmazó leporelló aranyozott egészvászon kötésben / leporello with 12 photos in linen binding 2480272
13405
408
Photo
1937 Firenze, Santa Croce templom, kartonra ragasztott fotó, 18×13 cm
2530456
13406
408
Photo
Dobsina, török temető, fotó, 16,5x21 cm
2530457
13407
408
Photo
Dobsina, Az alkover, fotó, 16,5x21 cm 2530465
13408
408
Photo
A Központi Kárpátok Poprád felől, fotó, Divald Károly, Eperjes, 18x25 cm 2528763
13409
408
Photo
cca 1928-1935 Vederi din Cluj / Kolozsvár látképei. 12 db fekete-fehér fotó, fűzött, harántalakú albumban. Cluj, Bernát Deposti de Hartie si Tipografie. Kissé sérült, kopott borítóval, 22,5x15,5 cm. 2508866
13410
408
Photo
cca 1890 Genova 3 db nagy méretű szobor fotó 30x34 cm
2529081
13411
408
Photo
cca 1920-1940 Róma, szobrok, emlékművek, 8 db fotó, sérülésekkel, 24x20 cm körüli méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF