Tétel

Katalognummer:

13409.
Beendet 408. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

cca 1928-1935 Vederi din Cluj / Kolozsvár látképei. 12 db fekete-fehér fotó, fűzött, harántalakú albumban. Cluj, Bernát Deposti de Hartie si Tipografie. Kissé sérült, kopott borítóval, 22,5x15,5 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm