Foto Zahl der Lose: 383
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2506239
13388
408
Photo
1955 Sztálinváros (Dunaújváros), Aranycsillag Szálló, belső részletek, 9 db fotó, hátoldalon feliratozva, 9×6 cm
2471783
13389
408
Photo
1924 Magas-Tátra, Tarajka, vízesés, feliratozott fotó, 13,5×8 cm / Hrebienok, Tatra, photo
2530542
13390
408
Photo
cca 1940 Zombori emlék 22 képet tartalmazó leporelló gyöngyházszín bakelit borítással 4x6 cm. Sérült 2532085
13391
408
Photo
cca 1890 Tátra Tarpataki óriás Zuhatag Divald fotó, sérült 16x12 cm
2530971
13392
408
Photo
1895 Neuschwanstein, leporelló 10 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, München, Verlag von Jos. Albert. Szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, 17x11 cm
2182555
13393
408
Photo
1911 Ungvár látképe, kartonra ragasztott fotó, 8×11 cm
2501896
13394
408
Photo
cca 1960 18 db MTI Fotó Szovjetunió, Lengyelroszág stb 18x13 cm 2501892
13395
408
Photo
cca 1960 18 db MTI Fotó NDK, Csehszlovákia, Lengyelország stb 18x13 cm 2505925
13396
408
Photo
cca 1910 Erdély, Banicza vasútállomás (a tábla felirata halvány, de olvasható), a kép felületén törésvonalakkal, 17x11,5 cm 2523701
13397
408
Photo
cca 1880 Rajecfürdő, 2 db foltos, papírlapra ragasztott fotó, sérüléssel, feliratozva, 20×13 cm 2531141
13398
408
Photo
1898 Szfinx, Kairó, Egyiptom, 2 db keményhátú sztereotip fotó, B. W. Kilburn, 7,5x8 cm 2525920
13399
408
Photo
cca 1960-1980 Szlovákia középkori várairól készült metszetek + Szlovákia kastélyai és villái, 2 db mappa összesen 46 db feliratozott fekete-fehér fotóval, négynyelvű kísérőfüzettel, az egyik sérült, 18x12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF