Foto

Zahl der Lose: 383

1955 Sztálinváros (Dunaújváros), Aranycsillag Szálló, belső részletek, 9 db fotó, hátoldalon feliratozva, 9×6 cm
13388.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1924 Magas-Tátra, Tarajka, vízesés, feliratozott fotó, 13,5×8 cm / Hrebienok, Tatra, photo
13389.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Zombori emlék 22 képet tartalmazó leporelló gyöngyházszín bakelit borítással 4x6 cm. Sérült
13390.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890 Tátra Tarpataki óriás Zuhatag Divald fotó, sérült 16x12 cm
13391.

Rufpreis:
2 000 HUF

1895 Neuschwanstein, leporelló 10 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, München, Verlag von Jos. Albert. Szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, 17x11 cm
13392.

Rufpreis:
3 000 HUF

1911 Ungvár látképe, kartonra ragasztott fotó, 8×11 cm
13393.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960 18 db MTI Fotó Szovjetunió, Lengyelroszág stb 18x13 cm
13394.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1960 18 db MTI Fotó NDK, Csehszlovákia, Lengyelország stb 18x13 cm
13395.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 Erdély, Banicza vasútállomás (a tábla felirata halvány, de olvasható), a kép felületén törésvonalakkal, 17x11,5 cm
13396.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1880 Rajecfürdő, 2 db foltos, papírlapra ragasztott fotó, sérüléssel, feliratozva, 20×13 cm
13397.

Rufpreis:
1 000 HUF

1898 Szfinx, Kairó, Egyiptom, 2 db keményhátú sztereotip fotó, B. W. Kilburn, 7,5x8 cm
13398.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960-1980 Szlovákia középkori várairól készült metszetek + Szlovákia kastélyai és villái, 2 db mappa összesen 46 db feliratozott fekete-fehér fotóval, négynyelvű kísérőfüzettel, az egyik sérült, 18x12,5 cm
13399.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF