Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

20

Beschreibung:

Ordo Baptismi Parvulorum. A gyermekkeresztelés szertartása. A felnőttkeresztelés egyszerűbb szertartásával, a bérmálás szertartásával és az érvényesen megkereszteltek befogadásával a katolikus egyház teljes közösségébe. Bp., 1973., Magyar Katolikus Püspöki Kar, 392 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal. Kaposfüredi Török Marcell (1942-2016) atya névbejegyzésével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras