Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD

Beschreibung:

A magyar református egyház története. Szerk.: Bíró Sándor, Szilágyi István. Bp., 1949, Kossuth. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, néhány kissé foltos lappal. + Enchiridion patristicum. Locos SS. patrum, doctorum scriptorum ecclesiasticorum. In usum scholarum collegit M. J. Rouet de Journal S.J. Friburgi Brisgoviae, 1913., B. Herder. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a hátsó tábla sérült, foltos lapokkal névbejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras