17128.
Beendet 408. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Simon József Sándor: A spekulatív természettudomány alapgondolatai mint az egységes érzetfilozófia rendszere. Bp., 1904., Athenaeum, XII+421 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel.