17131.
Beendet 408. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Flammarion, Camille: Lumen. (Világosság.) Bp.,[1899], Légrády, 1+135 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány lapon aláhúzásokkal, cirill betűs névbélyegzéssel.