Dr. Georg Seidlitz: Fauna transsylvanica: Die kaefer (Coleoptera) Siebenbürgens. von - -. Königsberg, 1891. Jartimgscje Verlagsdruckerei, 12+LVI+914+1 p.+1 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, 3 lap kijár.