Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p.Egész vászonkötésben, kissé foltos állapotban, laza kötéssel.
Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Fordította Pálffy György. A Búvár Könyvei XI. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Laza kötéssel, kopott borítóval és kijáró lapokkal.