Marchant, Bessie: SegÃtünk magunkon. Regény fiatal lányoknak. Ford.: B... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Bucher/Bucher-Marchen~2000026/Marchant-Bessie-Segitunk-magunkon-Regeny-fiatal-lanyoknak-Ford-Benedek-Rozsi-Bp-1941~II2527400
2527400
17344
408
Books: Tales
Rufpreis:
1 800 HUF 4,88 EUR , 5,63 USD
Beschreibung: Marchant, Bessie: SegÃtünk magunkon. Regény fiatal lányoknak. Ford.: Benedek Rózsi. Bp., [1941], Singer és Wolfner, 168 p. Fejes Gyula rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, a kötéstáblák belsÅ‘ oldalán ragasztásnyomokkal.
: tm