Kästner, Erich: A repülő osztály. Elbeszélés gyerekek számára. Ford.: Havas József. Bp., 1947, Dante. Walter Trier rajzaival illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, laza, részben szétvált fűzéssel.