Juwelen Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2503125
19135
407
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerszett: venezianer nyaklánc, fülbevalópár, jelzett, bruttó: 9,39 g 2503118
19136
407
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerszett: gyűrű, nyaklánc, fülbevalópár, jelzett, bruttó: 13,44 g 2503134
19137
407
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemes nyaklánc, szív függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 16,61 g
2503077
19138
407
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4,45 g 2503059
19139
407
9500
Jewellery
Ezüst(Ag) kék gyönggyel díszített ékszerszett, nyaklánc, fülbevalópár, gyűrű, jelzett, bruttó: 11,21 g 2503054
19140
407
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyökkel díszített karkötő, jelzett, sérült kapocs, bruttó: 11,6 g 2502501
19141
407
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) korallal díszített fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 5,74 g
2502497
19142
407
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,33 g 2502945
19143
407
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 15,65 g 2502923
19144
407
Jewellery
Ezüst(Ag) legyes fülbevalópár, jelzett, 1,2×1,2 cm, bruttó: 3,04 g
2502887
19145
407
Jewellery
Ezüst(Ag) kétsoros köves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,67 g 2502849
19146
407
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyános fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 4 cm, bruttó: 9,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF