Juwelen Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2514474
19111
407
Jewellery
Ezüst (Ag) Király karlánc. Jelzett. Nettó: 15g, h: 20cm 2514471
19112
407
Jewellery
Ezüst (Ag) Tortakés ezüst nyéllel. Jelzett. Bruttó: 42g, h: 20cm 2514481
19113
407
Jewellery
Ezüst (Ag) Madzsetta gomb pár és nyakkendőcsipesz. Jelzett. Nettó: 11g, 2514473
19114
407
Jewellery
Ezüst (Ag) Nyaklánc. Jelzett. Nettó: 9g, h: 45cm 2519486
19115
407
Jewellery
Ezüst (Ag) markazittal ékített bross. Jelzett. Br: 5 g, 4,5x2,5cm 2519488
19116
407
Jewellery
Ezüst (Ag) filigrán lepke bross. Jelzés nélkül. Br: 5 g, 2,5x4cm 2519480
19117
407
Jewellery
Ezüst (Ag) holdkővel ékített gyűrű. Jelzett. Br: 6,9 g, m:60 2513794
19118
407
3800
Jewellery
Ezüst (Ag) türkiz köves gyűrű, jelzett, m: 54, bruttó: 5,3 g 2514475
19119
407
Jewellery
Ezüst (Ag) Gyűszű és varró olló dobozban. Jelzett. Bruttó: 13g, olló h: 10cm 2521938
19120
407
Jewellery
Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 24,5 g 2498971
19121
407
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, 3 db, jelzett, egyik törött, bruttó: 12,8 g 2470718
19122
407
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,72 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF