Juwelen

Zahl der Lose: 192

Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,14 g
19147.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) többsoros gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 6,25 g
19148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 3,61 g
19149.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,66 g
19150.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst(Ag) csillagos karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 5,64 g
19151.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) leveles gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 8,11 g
19152.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) filigrán cukorcsipesz, ottomán ezüstpénzekből 1876 II. Abdulhamid 5 kurus, 1909 V. Muhammad 5 kurus. br 23 g
19153.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
21

Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzett, kő sérült, br. 4,88 g
19154.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst (Ag) filigrán karreif, jelzés nélkül, 7,33 g, d: 7,5 cm
19155.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) nyaklánc ló medállal, jelzett, nettó: 2g, d: 46cm
19156.

Rufpreis:
1 400 HUF

19157.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 3,21 g
19158.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF