Juwelen Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2502837
19147
407
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,14 g 2502743
19148
407
Jewellery
Ezüst(Ag) többsoros gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 6,25 g 2502516
19149
407
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 3,61 g 2470924
19150
407
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,66 g 2471124
19151
407
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 5,64 g 2471260
19152
407
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 8,11 g 2515772
19153
407
Jewellery
Ezüst (Ag) filigrán cukorcsipesz, ottomán ezüstpénzekből 1876 II. Abdulhamid 5 kurus, 1909 V. Muhammad 5 kurus. br 23 g 2461338
19154
407
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzett, kő sérült, br. 4,88 g
2443781
19155
407
2200
Jewellery
Ezüst (Ag) filigrán karreif, jelzés nélkül, 7,33 g, d: 7,5 cm 2477972
19156
407
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc ló medállal, jelzett, nettó: 2g, d: 46cm 2449435
19157
407
Jewellery
2502487
19158
407
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 3,21 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF