Uhren Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2505820
11634
406
Watches
5 db orosz mechanikus női karóra szíj nélkül, kopott, karcos, van benne sérült. (Zaria, Luch stb.)
2504265
11635
406
Watches
Breitling replika quartz karóra, kopott d: 42 mm 2505808
11636
406
Watches
Junghans utazóóra ébresztő funkcióval, fém és üveg házzal, működő, jó állapotban, kopott. m: 6 cm 2505756
11637
406
Watches
2 db dekoratív női karóra, elem nélkül, működő állapotban 2504253
11638
406
Watches
Citizen automata férfi karóra, piros bőrszíjjal, működő, jó állapotban d: 34 mm 2504257
11639
406
Watches
Dupont quartz karóra, bőrszíjjal, működő, jó állapotban, kopott d: 34 mm
2507556
11640
406
Watches
Silvana kézi felhúzó svájci karóra, számlapon kis korrozió, működik. Régi bőr szíjjal. d: 35mm 2504220
11641
406
Watches
Roskopf vasutas zsebóra, vonatot ábrázoló fém számlappal, Működő, de tisztításra szoruló szerkezettel. Jelzett, fém tokkal. d: 50 mm 2504263
11642
406
Watches
Omega Seamaster replika automata karóra, kopott, jár, d: 40 mm 2504235
11643
406
Watches
Vegyes karóratétel, sérült, kopott. (Timex, Kelton, Polaris stb.) 2504247
11644
406
Watches
3 db zsebóra, nem működik, sérült. (Roskopf, Empire, L'Alouette) 2449241
11645
406
Watches
Porsche design p6910 replika automata karóra kaucsuk szíjjal, újszerű működő állapotban d: 47 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF