Uhren Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2504241
11646
406
Watches
2 db régi női Omega óra, működik, tisztításra szorul. d: 17 mm 2504243
11647
406
Watches
LIP Chronometer , hibátlan számlappal, szép, működő állapotban d: 45 mm 2363212
11648
406
Watches
Helvetia zsebóra ezüsttokban, sérült számlappal üveg nélkül . Jelzett szerkezet, működő állapotban. d:50mm 2512540
11649
406
Watches
Doxa Anti-Magnetique mechanikus karóra, működik, kopásnyomokkal, d: 3,8 cm
2486433
11650
406
Watches
Poljot automata karóra, dátumkijelzővel, karcolásokkal, működik, d: 4,2 cm 2483046
11651
406
Watches
13 db modern óra számlap d: 30 mm 2497360
11652
406
Watches
Onsa mechanikus, fekete bőrszíjas férfi karóra, csavaros hátlappal, korának megfelelő állapotban. d: 34mm, működik. 2497357
11653
406
Watches
Onsa mechanikus, barna bőrszíjas férfi karóra, korának megfelelő állapotban. d: 34mm, működik. 2508460
11654
406
140000
Watches
Montblanc Meisterstück 4810 automata kronográfos férfi karóra. Aranyozott acél tokkal, naptár funkcióval. Kopással, koronáról az embléma hiányzik. Bőr szíjjal. Működő állapotban
2481671
11655
406
Watches
4 darabos régi óra tétel: Cornavin, Pobeda, Junghans, Ruhla karóra és ébresztő, Mind működő állapotban
2508456
11656
406
180000
Watches
IWC 18K arany (Au) női automata karóra. Jelzett. Működő, jó állapotban, bőr szíjjal. d: 22 mm
2476725
11657
406
Watches
Cornavin Antimagnetic svájci mechanikus férfi karóra, másodpercmutatóval, 17 köves, működik, plexin apró karcok, kopott, szíj nélkül.d: 34 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF