Militaria Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2508933
13377
406
Military
Die beständige Befestigung und der Festungskrieg. I. Allgemeiner Teil. Leithner, Ernst Freiherr von. 1894. Az erődítményekről szóló munka nagy méretű litografált táblákkal. Sérült, hiányos állapotban, egészvászon kötésben 2509482
13378
406
Military
cca 1916 2 db angol katonadal kottája litografált címlapokkal
2475546
13379
406
Military
Lövegváza magyar címerrel díszítve, kopott, sérült. m: 21,5cm. Felirat: EMLÉK Oroszországból 1942.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF