Militaria Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2510425
13353
406
Military
1944-45 II. világháborús munkaszázados gépelt naplója a háború utolsó hónapjaiból, sok-sok érdekes részlettel, 1971-ben Budapesten rögzítve, 30 oldal, lapszéli szakadásokkal + A munkaszázados lányának fényképes minősítési igazolványa 1962-ből. 2512405
13354
406
Military
Szovjet katonai sapka, usanka. Jelzett 2512403
13355
406
Military
Szovjet katonatiszti tányérsapka jó állapotban. Jelzett, 2512402
13356
406
Military
Szovjet katonatiszti tányérsapka jó állapotban. Jelzett, 2512401
13357
406
Military
Szovjet katonatiszti tányérsapka jó állapotban. Jelzett, 1984. 2512398
13358
406
Military
Szovjet katonatiszti tányérsapka jó állapotban 1155246
13359
406
Military
1944 D A P fotó: Douglas bombázó repülőgépek, jelzett/ 1944 D A P photo: Douglas Bombers, marked, 17x24cm
1326697
13360
406
Military
cca 1914-1945 Hadihajókról készült fotók nagyításai papírra, paszpartuban, 2 db, 22x27 cm 2497139
13361
406
Military
A térkép méretaránya. Kiadja a Magyar Néphadsereg térképészeti szolgálata. 102x68 cm
2463404
13362
406
Military
FMA PRC 152 katonai rádió makett, replika, fekete színben, eredeti dobozában, 25x7x4,5 cm 2463347
13363
406
Military
Osztrák gyalogsági ásó, összecsukható, jelzett, tokkal, kopással, h: 65 cm 2413556
13364
406
Military
Legéndy József (1927-2007): Csukj be! Tempera, karton. Jelzés nélkül. 34,5x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF