https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 513
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2260870
11801
406
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Románia feliratú, nagyméretű, faragott fa kulacs, 29x21 cm 2316688
11802
406
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Tritace bőr hatású falióra d: 17 cm, Bólyai bőr plakett d: 10 cm, porcelán, fenyő formájú tálka 11 cm. Mind új állapotban, eredeti csomagolásban
Das Lot is nicht erreichbar
2473834
11804
406
0
10000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Fa intarzia bibliai jelenettel, keretben. 18x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2450912
11805
406
0
1400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Indiai zománcozott réz tál. Etikettel jelzett. Kopott. d:20cm
Das Lot is nicht erreichbar
2497311
11806
406
0
800
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
1961 Vasúttervezés diplomaterv vászon borító tartalom nélkül 23x33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2497243
11807
406
0
800
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Székely himnusz szövege merített papíros fali díszen, gyűrődéssel 30x22 cm 2494603
11808
406
0
7000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Régi fa doboz, laza fedéllel, sérült, hiányos, 15x15x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2411900
11809
406
0
2000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes bolhapiac tétel: egykaros mérleg, Rozmaring mgtsz kulacs, kis kerámia edényke, korsó. faragott fa tányér
Das Lot is nicht erreichbar
2496806
11810
406
0
3600
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Régi réz gyertatyartó pár, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm,
Das Lot is nicht erreichbar
2147448
11811
406
0
30000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
Das Lot is nicht erreichbar
2269741
11812
406
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Retró majom karácsonydísz figura, üveg, sérült, h: 8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2270537
11813
406
0
1800
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Retró karácsonyfadísz, csíptethető fehér csibe figura, h: 7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse