Flohmarkt

Zahl der Lose: 513

Románia feliratú, nagyméretű, faragott fa kulacs, 29x21 cm
11801.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tritace bőr hatású falióra d: 17 cm, Bólyai bőr plakett d: 10 cm, porcelán, fenyő formájú tálka 11 cm. Mind új állapotban, eredeti csomagolásban
11802.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fa intarzia bibliai jelenettel, keretben. 18x28 cm
11804.

Rufpreis:
10 000 HUF

Indiai zománcozott réz tál. Etikettel jelzett. Kopott. d:20cm
11805.

Rufpreis:
1 400 HUF

1961 Vasúttervezés diplomaterv vászon borító tartalom nélkül 23x33 cm
11806.

Rufpreis:
800 HUF

Székely himnusz szövege merített papíros fali díszen, gyűrődéssel 30x22 cm
11807.

Rufpreis:
800 HUF

Régi fa doboz, laza fedéllel, sérült, hiányos, 15x15x15 cm
11808.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vegyes bolhapiac tétel: egykaros mérleg, Rozmaring mgtsz kulacs, kis kerámia edényke, korsó. faragott fa tányér
11809.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi réz gyertatyartó pár, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm,
11810.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11811.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Retró majom karácsonydísz figura, üveg, sérült, h: 8 cm
11812.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retró karácsonyfadísz, csíptethető fehér csibe figura, h: 7 cm
11813.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF